Domy na prodej, České Budějovice

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej rodinného domu, 115 m², Štěpánovice

Prodej rodinného domu, 115 m², Štěpánovice

Štěpánovice, Štěpánovice

Zprostředkujeme Vám prodej poloviny dvojdomu 4+kk v obci Štěpánovice. Celková plocha pozemku 668 m2, obytná plocha 114,7 m. Z inženýrských síti v obci - plynofikace, kanalizace, obecní vodovod. V obci se nachází pobočka České pošty, knihovna, mateřská školka, první stupeň základní školy a hřiště s tělocvičnou. Prochází tudy cyklostezka a turistická trasa. Výstavba v roce 2022.

5 500 000 Kč

Stav: Novostavba

před 5 měsíci 3
Prodej rodinného domu, České Budějovice, ul. S. K. Neumanna

Prodej rodinného domu, České Budějovice, ul. S. K. Neumanna

České Budějovice 7, České Budějovice

Prodej prvorepublikové rodinné vily na jednom z velmi lukrativních míst v Českých Budějovicích. Vila má dvě nadzemní podlaží s možností půdní vestavby a je celá podsklepená. V prvním nadzemním podlaží je možné mít bytovou jednotku 3+1 (nebo mít sídlo firmy, kanceláře, ordinaci, apod.) a ve druhém nadzemním podlaží je byt 3+1. Je možná půdní vestavba. Vila je napojená na elektřinu, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a plyn. Vše potřebné se nachází v blízké docházkové vzdálenosti. Doporučuji prohlídku.

39 794 604 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 13
Prodej chalupy, 60 m², Radomilice

Prodej chalupy, 60 m², Radomilice

Radomilice, Dříteň

Prodej rekreační chalupy o celkové ploše 443 m2, umístěné v malé obci Radomilice. Nemovitost tvoří uzavřený dvůr, budovy se skládají ze dvou částí. První je obytná část, dispozičně je řešena vstupní chodbou, ze které je přístup na půdu, dále jsou zde tři pokoje, z jednoho z nich je vstup do sklepa. Na obytnou část navazuje prostorná místnost dříve využívána jako chlév, nyní skladovací prostor. Druhá část je tvořena prostornou stodolou. Na pozemku je kopaná studna, je zde zavedena voda i z vodovodního řádu. Odpad je sveden do trativodu. Celý dům je napojen na elektřinu. Veškerá občanská vybavenost v 7 km vzdáleném městě Vodňany. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvýhodnějšího financování. Pro více informací kontaktujte prosím makléře.

1 075 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 11
Prodej rodinného domu, Chotýčany

Prodej rodinného domu, Chotýčany

Chotýčany, Chotýčany

Prodej dvougeneračního rodinného domu o CP 916 m2, dům částečně podsklepený, zateplený ze třech stran, obecní příjezdová cesta. V přízemí domu je recepce, technická místnost, sauna, vířivka, místnost pro masáže, sprcha, WC, chodba a garáž pro dvě auta. V prvním patře se nachází čtyři pokoje, kuchyně, pracovna, spíž, koupelna, WC, chodba a komora. Ve druhém patře (přistavěno v roce 2017) je bytová jednotka 4+1, koupelna, WC, chodba a komora. K domu náleží půda, sklep, přístavek na zahradě, pergola a okrasná zahrada s bazénem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo a krb, elektrická energie 220V i 380V, veřejná kanalizace, obecní voda. V přízemí domu je klimatizace, v prvním a druhém patře je prostorový termostat. V obci je obecní úřad, pošta a sportovní hřiště. Veškerá občanská vybavenost v Hluboké nad Vltavou 9 km, České Budějovice 14 km. Financování Vám zajistí naše MM hypoteční centrum.

7 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 14
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře

-->