Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Jihočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, Nadějkov - Petříkovice

Prodej, komerční objekt, Nadějkov - Petříkovice

Petříkovice, Nadějkov

Nabízíme k prodeji komerční objekt v obci Petříkovice u Nadějkova, okres Tábor. Možnost využití na podnikání s bydlením. Celková plocha nabízeného objektu je 9775 m2, což umožňuje dostatek prostoru jak k bydlení tak i k podnikání. Původně budova zemědělského družstva včetně benzinové čerpací stanice vystavěna v roce 1969, kterou nynější majitel koupil a naposledy rekonstruoval v roce 2017. Aktuálně slouží jako kanceláře se sociálním zázemím, autodílna, přípravna, lakovna, montážní jáma, sklad a další. V prvním patře budovy je nedokončený prostor pro bydlení s připraveným projektem, který je možný předat k dokončení. Na pozemku je kopaná studna, hluboká cca 8 metrů, odpady svedeny do vyvážecí jímky, vytápění na tuhá paliva automatickým kotlem. Nemovitost může posloužit i k jiným účelům podnikání, vybavení není podmínkou odkupu. Dostupnost Tábor 20 km, Praha 88 km, Jistebnice 4 km, kde je veškerá občanská vybavenost. Nabízíme bez právních vad. Další informace u makléře.

10 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 18 hod. 25
Prodej, obchodní prostory a nájemní dům, Písek

Prodej, obchodní prostory a nájemní dům, Písek

Budějovické Předměstí, Písek

Prodej lukrativní nemovitosti v širším centru města Písek o CP 1174 m2. V přízemí jsou nebytové prostory, v patře 6 vybavených bytových jednotek. Nebytové prostory o ploše 300 m2 se skládají ze 4 propojených skladů, vzorkovny, archivu a zázemí pro zaměstnance včetně soc. zařízení. Tyto prostory lze využít i k jiným podnikatelským účelům. V 1. patře se nachází 6 bytových jednotek o dispozici 1+kk, všechny včetně koupelen a WC. Každý byt má svůj elektroměr. Součástí objektu je také 11 garáží o ploše 186 m2, prostorná půda vhodná k další vestavbě bytů a sklep o ploše 110 m2. Dům je vytápěn centrálním kotlem na lehký topný olej. Veřejný vodovod, veřejná kanalizace, kopaná studna. Uzavřený dvůr s možností dalšího parkování. Výhodná investice – zajímavý zisk. Vlaková a autobusová zastávka 20 m, centrum 10 minut, okraj průmyslové zóny. Naše MM hypocentrum Vám zajistí financování. Více info v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

10 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 17
Prodej, zemědělský objekt, Kestřany

Prodej, zemědělský objekt, Kestřany

Lhota u Kestřan, Kestřany

Prodej rozsáhlé zemědělské usedlosti ve Lhotě u Kestřan. Nemovitost sloužila k chovu hospodářských zvířat. Celý komplex o velikosti 11364 m2 je oplocen. K ubytování slouží dům o dispozici 3+1. Do domu zavedena elektřina, voda z obecního vodovodu. Topení řešeno kamny na tuhá paliva. Kanalizace svedena do septiku. Vše v původním stavu. Na obytnou část navazuje zahrada, kde se nachází 2x vrt o hloubce 23 m a 32 m, kopaná studna 12 m, dvě stodoly, skleník, dřevníky a kurník s oploceným výběhem. Dále se na pozemku nachází sýpky na obilí, sklady na seno, sklady na stroje. Prostory k ustájení hospodářských zvířat, kde jsou kanceláře, technické místnosti, umývárny. Na hospodářských staveních je nová střecha z roku 1991. Objekt může sloužit k podnikání, k chovu koní, hosp. zvířat. Možnost využití velkých hal k uskladnění jakýchkoliv materiálů a nebo techniky. Kestřany jsou vzdáleny 1 km, kde je golfové hřiště a tvrz. Písek vzdálen 9 km. Do ceny není zahrnuta daň z nabytí nemovitých věcí.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 29
Prodej, obchodní objekt, Třeboň - Dvorce

Prodej, obchodní objekt, Třeboň - Dvorce

Břilice, Třeboň

Nabízíme Vám k prodeji obchodní objekt o třech samostatných budovách v Třeboni-Dvorcích. Budova první: dvoupodlažní budova v 1. NP se nachází prodejna se sociálním zázemím a v 2. NP je samostatný byt, dále zde navazuje dílna využívaná jako truhlárna se sociálním zázemím, šatnou, skladem materiálu, kotelna a box na sušení výrobků. Tato nemovitost je po rekonstrukci: nová plechová střecha, zateplení budovy, fasáda, okna a podlahy. Budova druhá: využívána jako garáž a dílna. Budova třetí sklad (v tuto chvíli pronajatá). Více info u makléře.

18 630 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 24
Prodej, sklad, 1471 m2, Hrdějovice, ul. Luční

Prodej, sklad, 1471 m2, Hrdějovice, ul. Luční

Hrdějovice, Hrdějovice

Prodej komerčního objektu v Hrdějovicích, vzdálených 1,2 km od Českých Budějovic, o celkové ploše 1.471 m2. Objekt je sestaven ze dvou samostatných budov o zastavěné ploše 1.000 m2, užitné ploše 2.500 m2. Zpevněná asfaltová plocha je o velikosti 415 m2. Nemovitost využívána jako skladové a kancelářské prostory, které v roce 2003 prošly částečnou rekonstrukcí. Je zde možnost vybudování bytových jednotek ve druhém nadzemním podlaží, které je v současnosti využívané také jako skladovací prostory s nákladním výtahem. Objekt je částečně podsklepený. Vytápění je řešené plynovým kotlem. Veškerá občanská vybavenost v místě. Volné dle dohody.

17 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, výrobní areál, 20 256 m2, Lom

Prodej, výrobní areál, 20 256 m2, Lom

Lom, Lom

Prodej výrobního areálu na okraji obce Lom u Tábora o celkové ploše 20 256 m2 s výhodnou polohou 8 km od nájezdu na D3. V areálu jsou výrobní haly (400 m2, 400 m2, 900 m2 a 1000 m2), dvoupodlažní administrativní budova, šatny s umývárnou, myčka, lakovna, plynové nádrže, trafostanice, vlastní čistička odpadních vod. Haly jsou vytápěné plynem a jejich součástí jsou konzolové jeřáby. Tábor 7 km, České Budějovice 60 km, Praha 99 km.

18 750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 21
Prodej, penzion a rodinný dům, Mirotice

Prodej, penzion a rodinný dům, Mirotice

Jarotice, Mirotice

Prodej rodinného domu s penzionem o CP 1580 m2 v Jaroticích u Mirotic. 1. stavba RD: v přízemí byt. jednotka 4+1 + koupelna s WC, terasa s posezením, v patře 4 místnosti s kuchyňským koutem + koupelna s WC, terasa se samostatným vchodem. 2. stavba: ve středověkém stylu - prostorná společenská místnost s barem, relaxačním výřivým bazénem a saunou + další dvě odpočinkové místnosti, garáž. 3. stavba: stodola sloužící k parkování a jako dílna. Dvůr zatravněný a uzavřený, poskytující soukromí a klid. Nemovitost je vhodná k podnikání - bydlení spojené s ubytováním - sousedí s westernovou pevností FORT HARY. Zajímavá investice. Písek 15 km, D4 2 km. Není v záplavovém území. Naše MM hypocentrum Vám zajistí financování. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

5 680 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 30
Prodej, rodinný dům s restaurací, 477 m2, Borečnice

Prodej, rodinný dům s restaurací, 477 m2, Borečnice

Borečnice, Čížová

Nabízíme Vám k prodeji zaběhlé restaurační zařízení o ploše 170m2 v malebné jihočeské vesničce 6km od Písku. Přímo kolem objektu vede cyklostezka, 136m od ní je autobusová zastávka a k břehu Otavy je to cca 700m. Součástí prodeje je také dvougenerační rodinný dům o dvou bytových jednotkách - 4+1 s plochou 197m2 a podkrovním 2+1 o ploše 107m2. Nabízí se možnost přestavět tuto část na apartmány a vytvořit tak plnohodnotný rekreační objekt s výborným turistickým vyžitím. Součástí domu je uzavřený dvůr a na něm t.č. zatravněný tenisový kurt, bazén, pergola s grilem a posezením. K domu náleží prostorná garáž a stodola s vybudovaným stáním pro koně, za ní se nachází menší zahrada o ploše 314m2. Doporučuji prohlídku.

5 180 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 11
Prodej, penzion, 888 m2, Prachatice - Libínské Sedlo

Prodej, penzion, 888 m2, Prachatice - Libínské Sedlo

Libínské Sedlo, Prachatice

Nabízíme na prodej penzion s restaurací a možností souběžného trvalého bydlení. Dům se nachází v obci Libínské Sedlo, vzdálené 6 km od Prachatic.V přízemí je společenská místnost s krbem, výčepem, kuchyní a třemi samostatnými obytnými pokoji. Současná kapacita penzionu je šest pokojů, z toho tři mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Doporučuji prohlídku. Zajistíme nejvýhodnější financování. Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

2 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 15
Prodej, obchodní objekt, 140 m2, Děbolín

Prodej, obchodní objekt, 140 m2, Děbolín

Děbolín, Jindřichův Hradec

Prodej skladovacího objektu o podlahové ploše cca 140 m2 na zajímavém místě v Děbolíně, pouze 4 km od Jindřichova Hradce. Stavba postavená v r. 2013 s celkovou plochou pozemku 920 m2, zastavěná plocha 162 m2, má vlastní zdroj el. energie v případě výpadku elektřiny ze sítě. Vnitřní dispozice budovy: 6 místností, z toho 2 hlavní klimatizované sklady s přístupem z rampy. K dispozici kancelář, odpočinková místnost, technické a sociální zázemí. Napojeno na vodu z vlastní studny (kojenecká), vytápění řešeno plynovým kotlem. Dříve využíváno pro účely farmacie, momentálně k různému využití. Objekt zabezpečený bezpečnostním systémem. Možná přestavba na klasický RD k bydlení. K dispozici ihned. Ze stavby lze odečíst DPH. V ceně není zahrnutá daň z nabytí nem. věcí.

3 795 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 19
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

29. 01. 18 Virtuální kancelář a její výhody