Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Jihočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, ubytovací zařízení, 1600 m2, Bradáčov

Prodej, ubytovací zařízení, 1600 m2, Bradáčov

Bradáčov, Bradáčov

Prodej bývalého rekreačního střediska v obci Bradáčov. Zastavěná plocha včetně nádvoří 824 m2. Stavby se skládají ze dvou částí. První část tvořilo zázemí pro stravování, kuchyně, skladovací a výrobní prostory, WC, umývárna se sprchovými kouty, kancelář, 2 ubytovací pokoje a jídelna – společenský sál. Tato část je částečně podsklepena. Druhá budova je dvoupodlažní a sloužila jako ubytovací kapacita. V přízemí 4 ubytovací pokoje. V 1. patře další 4 ubytovací pokoje. Průměrná velikost ubytovacích pokojů 28 m2. Do každého pokoje zavedena voda a doplněna umyvadlem. Sociální zázemí (WC, umývárny a sprchové kouty) společné na každém patře. Na tuto budovu navazuje prostorná garáž o 50 m2. Ohřev teplé užitkové vody v elektrických bojlerech. Likvidace odpadních vod řešena vlastním septikem s čistírnou odpadních vod, která je demontována. Na pozemku přilehlé zahrady je vlastní studna. V obci není obecní vodovod. Celý objekt byl vytápěn elektrickými akumulačními kamny.Více informací v RK.

5 000 000 Kč

Stav: Špatný

před 4 dny 10
Prodej, restaurace, 4100 m2, Vimperk

Prodej, restaurace, 4100 m2, Vimperk

Vimperk II, Vimperk

Prodej plně vybavené restaurace s vlastním parkovištěm na okraji Vimperku v sousedství čerpací stanice. Restaurace o kapacitě 80 míst, kuchyně vybavená konvektomatem, fritézami, grilem, průmyslovou myčkou nádobí, barem, chladícím boxem na potraviny, chladícím boxem na pivo, toaletami pro personál a všemi dalšími nezbytnostmi k okamžitému zahájení provozu. Druhé podlaží může sloužit jako byt, nebo ubytování a kancelář. Vedlejší stavba slouží jako ubytování, garáž a technické zázemí. Součástí prodeje je i parkoviště dostatečně velké i pro autobusy a udržovaný park za restaurací s altánem a lavičkami. Po dohodě lze dokoupit i pozemek s horolezeckou stěnou, která navazuje na park a padá dolů k řece. Výborné umístění na frekventovaném tahu do SRN a velmi dobrý stav nemovitosti jsou zárukou rentabilního provozu s pěkným výnosem.

9 504 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 47
Prodej, penzion, 180 m2, Novosedly nad Nežárkou

Prodej, penzion, 180 m2, Novosedly nad Nežárkou

Novosedly nad Nežárkou

Prodeji bývalé zemědělské usedlosti v jihočeské obci Novosedly nad Nežárkou o celkové výměře 809 m2 s uzavřeným dvorem, kde je umístěn bazén a venkovní posezení s krbem. Jedná se o komplex zrekonstruovaných budov. Nemovitost je vytápěna elektrokotlem s rozvodem do radiátorů, v přízemí je podlahové topení a krbová kamna. Ohřev teplé vody je zajištěn solárními panely a elektrickým bojlerem. V technické místnosti centrální vysavač. Nemovitost je vhodná jak k trvalému bydlení, tak k podnikání. Momentálně je nemovitost provozovaná jako penzion s kapacitou 14 osob ve třech apartmánech s možností přenechání klientely.

6 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 31
Prodej, penzion, České Velenice

Prodej, penzion, České Velenice

České Velenice, České Velenice

Prodej penzionu/ubytovny s 36 lůžky. V 1. PP - schodiště, chodba a 10 sklepních místností, z toho 1 kotelna s plynovým kotlem. 1. NP - vrátnice, chodba, schodiště, byt správce 1+1 s koupelnou a WC, dále 6 pokojů pro ubytování, společná umývárna a WC. 2. NP - chodba, schodiště, společná umývárna, WC muži, WC ženy, sklad prádla a 12 pokojů pro ubytovaní.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 8
Prodej,komerční objekt, 510 m2, Volyně

Prodej,komerční objekt, 510 m2, Volyně

Volyně

Prodej nemovitosti s jednou bytovou jednotkou o dispozici 3+1 (70 m2) společně s komerčními prostory 250 m2 ve městě Volyni. Komerční prostor lze samostatně pronajmout (tři vlastní vchody) na rockový klub, minipivovar, obchodní prostor, sklad, apod. K objektu náleží uzavřený dvůr (152 m2) vhodný pro parkování, pivní zahrádku, terasu. Vytápění objektu ustředním topením, plynovým kotlem. Bytová jednotka má samostatné měřáky energií. Na případný projekt a rekonstrukci lze získat dotaci z EU. Více info v RK.

2 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 18
Prodej, zemědělská usedlost, 5128 m2, Vlastec

Prodej, zemědělská usedlost, 5128 m2, Vlastec

Vlastec

Nabízíme k prodeji vesnickou usedlost v obci Vlastec na Písecku o CP 5128 m2. Původně zemědělský statek, který aktuálně nabízí nejen bydlení, ale i vedlejší prostory jako jsou stáje, stodola, dílna, sklady a tzv. vejminek. Nemovitost může sloužit jako bydlení spojené se zemědělskou a chovatelskou činností, ale i k podnikání. Dům z části podsklepen. Sítě: elektřina, vlastní studna i veřejný vodovod, kanalizace s přepadem. Udržovaná nemovitost, možnost rychlého bydlení. K domu lze také pořídit pozemek navazující k domu o CP 9000 m2. Financování pomůžeme zajistit. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Více informací i případnou prohlídku zajistí makléř.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 31
Prodej, kancelářské prostory, Tábor, ul. Budějovická

Prodej, kancelářské prostory, Tábor, ul. Budějovická

Tábor

Nabízíme k prodeji nebytovou jednotku ve zděném domě v ulici Budějovická v Táboře. Jednotka zavedena jako kancelářské prostory, zcela nově zrekonstruované a kompletně zařízené. Prostory určené jako zázemí pro Vaši firmu nebo jako školící středisko. Celková plocha jednotky je 214,10 m2. Vytápění ústředním topením elektrickým kotlem. Jednotka obsahuje dvě učebny, kancelář, kuchyňku vybavenou všemi spotřebiči, úklidovou komoru, technickou místnost, WC a sociální zázemí včetně sprch pro ženy a muže zvlášť, dále je součástí chodba a zádveří. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

3 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 33
Prodej, zemědělská usedlost, Vojníkov, Louka

Prodej, zemědělská usedlost, Vojníkov, Louka

Louka, Vojníkov

Prodej venkovského statku s velkou zahradou o CP 3022 m2 v blízkosti Písku. Nemovitost se skládá z prostorné chalupy, stodoly a zemědělské stavby. Obytná chalupa je bezbariérová s rozdělanou rekonstrukcí. Nová plastová okna včetně parapetů, štuky, elektroinstalace, rozvody vody a odpadů. V koupelně a WC podlahové vytápění. Voda z kopané studny s dostatkem vody, topení plánované kotlem na pevná paliva (není v ceně), rozvody topení již hotové, radiátory jsou v ceně. Protější stavba je vhodná k chovu hospodářských zvířat, jsou zde zachovalá koryta, oddělený chlév a garáž. Zahrada obklopuje nemovitost ze dvou stran, přední část se vzrostlými ovocnými stromy, druhá část navazující na stodolu je ideální k pastvě dobytka. Statek je na okraji malé obce, poskytující soukromí a klid. Pozemek je rovinatý a obytná chalupa je dispozičně velmi zajímavě řešená. V těsné blízkosti je řeka Otava. Písek 8 km, Zvíkovské Podhradí 8 km, Záhoří 6 km. Kupní cena neobsahuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 29
Prodej, obchodní prostor, 1633 m2, České Budějovice - Dlouhá

Prodej, obchodní prostor, 1633 m2, České Budějovice - Dlouhá

České Budějovice 2, České Budějovice

Prodej zrekonstruovaného komerčního objektu o ploše 1230 m2 na frekventovaném místě v Českých Budějovicích 2. Objekt nyní slouží jako sídlo firmy a pilotní obchodní plocha s designovými stavebními materiály. Objekt obchodu s velkoplošnými výlohami je nyní dlouhodobě pronajatý s fixnim výnosem 5,5%. K objektu patří funkční nákladní rampa a parkoviště pro osobní vozidla a dodávky o ploše 322 m2 a podíl na manipulační ploše 405 m2. V těsné blízkosti objektu prodejny je veškerá občanská vybavenost a silná rezidenční zástavba. Vhodné jako střednědobá nebo dlouhodobá kvalitni investice, s možností nástavby pro menší rezidenční projekt. Do 30.9.2018 je nemovitost rezervována.

11 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 14
Prodej, komerční objekt, Tábor - Čekanice

Prodej, komerční objekt, Tábor - Čekanice

Čekanice, Tábor

Prodej obchodního a skladového objektu o celkové ploše 488 m2. Objekt se skládá z administrativní budovy, skladového prostoru a parkovacího stání. Přízemí - 2x kancelář, vzorkovna, šatna, sklad s výdejem, WC a sprcha. Podkroví - 2x kancelář, zasedací a konferenční místnost, archiv. Dále navazující skladové prostory s průjezdem budovy a regály na uskladnění materiálu. Uvedená cena je bez daně z nabytí nemovitých věcí.

2 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 28
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

29. 01. 18 Virtuální kancelář a její výhody