Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Jihočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, zemědělský objekt, Předotice - Třebkov

Prodej, zemědělský objekt, Předotice - Třebkov

Třebkov, Předotice

Prodej zemědělského objektu o celkové ploše 462 m2 s přilehlým pozemkem o celkové ploše 1642 m2, který se nachází v okrajové části obce Třebkov. Lze využít jako sklad. Zdroj vody a elektřina na hranici pozemku. V obci je autobusová zastávka, veškerá občanská vybavenost ve městě Písek, vzdálenost cca 10 km. Nedaleko nájezd na D4. S výhodným financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

598 900 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej, zemědělský objekt, Boudy

Prodej, zemědělský objekt, Boudy

Boudy, Boudy

Prodej 1 zemědělské budovy (dvoupatrový kravín o ploše 1937 m2) a pozemkové parcely - ostatní plocha o výměře 2528 m2. Celkový stav nemovitosti je špatný - neudržovaný. Chybí okna, vrata. Navazující dvě nemovitosti, které nejsou předmětem prodeje - víceúčelová budova a silážní žlab stojí na pozemcích Státního pozemkového úřadu. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí, kterou hradí kupující.Více info v RK.

1 199 000 Kč

Stav: Špatný

před 6 dny 4
Prodej, dům, Nová Pec - Pěkná

Prodej, dům, Nová Pec - Pěkná

Pěkná, Nová Pec

Nabízíme Vám k prodeji dům o čtyřech bytech, velikostí 4+1. V 1. NP se nachází dva byty o podlahových plochách 74 a 85 m2, ve 2. NP se nachází také dva byty o stejným výměrách. Celková plocha domu včetně lodžií, schodišť apod. činí 363,41 m2. Dům se nachází v obci Pěkná, nedaleko Volar. V domě jsou plastová okna a zasklené lodžie, ke každému bytu. Střecha i fasáda jsou původní. Ke každému bytu náleží garáž. Za domem je větší zahrada se třemi chatkami. Tato nemovitost je vhodná jako investice - pro lepší představu přiloženy vizualizace. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi pomůžeme.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 32
Prodej, hotel, Chotoviny, ul. Táborská

Prodej, hotel, Chotoviny, ul. Táborská

Červené Záhoří, Chotoviny

Prodej luxusního hotelu v obci Chotoviny vzdáleném 8 km od města Tábor. Hotel je kolaudovaný v roce 2013. Ve spodní části budovy je velká moderní kuchyň, sklepní restaurace, konferenční sál pro 100 hostů a salonek. V patře je hotelová restaurace s kapacitou 50 míst, na kterou navazuje venkovní zastřešená terasa s výhledem do okolí. V hotelu je 26 stylově zařízených pokojů, moderní wellness centrum se saunou a vířivkou. Objekt je vytápěn plynem. K hotelu náleží zahrada a parkoviště.

59 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 28
Prodej, komerční objekt, Tábor - Čekanice

Prodej, komerční objekt, Tábor - Čekanice

Čekanice, Tábor

Prodej obchodního a skladového objektu o celkové ploše 488 m2. Objekt se skládá z administrativní budovy, skladového prostoru a parkovacího stání. Přízemí - 2x kancelář, vzorkovna, šatna, sklad s výdejem, WC a sprcha. Podkroví - 2x kancelář, zasedací a konferenční místnost, archiv. Dále navazující skladové prostory s průjezdem budovy a regály na uskladnění materiálu. Uvedená cena je bez daně z nabytí nemovitých věcí.

2 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 28
Prodej, zemědělská usedlost, 1955 m2, Skály

Prodej, zemědělská usedlost, 1955 m2, Skály

Skály, Skály

Prodej bývalé zemědělské uzavřené usedlosti o celkové výměře 1955 m2 v malebné vesnici Skály okres Strakonice. Obytná část momentálně neobyvatelná a vhodná k rekonstrukci. Součástí usedlosti jsou prostorné stodoly, chlévy s klenutými stropy. Na uzavřený dvůr navazuje velká zahrada s ovocnými stromy. Inženýrské sítě na okraji pozemku. Zajistíme Vám výhodné financování. Další informace v RK.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 5
Prodej, obchodní objekt, Týn nad Vltavou - Brašovská ulička

Prodej, obchodní objekt, Týn nad Vltavou - Brašovská ulička

Týn nad Vltavou

Prodej domu v historické části centra Týna nad Vltavou, 150 m od náměstí. Dům je svým umístěním a stavebním rozložením vhodný k podnikatelskému záměru, například vinárna s kavárnou, jídelna se zdravou výživou nebo bufet atd. Menší domek v centru města je momentálně využíván jako obchod s oblečením. V minulosti zde byl provozován vyhlášený klub s vinárnou. Dispozice: velká hlavní místnost v přízemí, v zadní části domu je pánská a dámská toaleta s vlastním vchodem, uklidová místnost. V zadním traktu domu je menší terasa s výhledem na řeku. V zadní části hlavní místnosti je kuchyň. Z hlavní místnosti se po schodišti vystoupí do menšího mezipatra. Dům má krásný prostorný sklep s možností využití jako vinárna či jídelna. Dům celkově skýtá hodně možností k podnikání, nutná je částečná rekonstrukce, více informací u makléře. Financování zajistíme. Kupní cena je k jednání a nezahrnuje Daň z nabytí nemovitých věcí.

1 690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 25
Prodej, obchodní objekt, Hluboká nad Vltavou

Prodej, obchodní objekt, Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Prodej komerčního objektu, CP 582 m2, nachází se v centru obce Hluboká nad Vltavou. Obecní a vlastní příjezdová cesta, 2x vchod, možnost parkování pro více aut na vlastním pozemku, rampa s hydraulickou plošinou. Objekt je v provozu a slouží jako potravinářská výrobna (pekárna), ale může, vzhledem k poloze, sloužit i k jiným podnikatelským účelům. V roce 2017 byla provedena izolace střechy. V I. NP je sklad s chladícím boxem, místnost, která slouží jako výrobna, expedice, kancelář, kuchyňka, šatna a 2x sociální zařízení pro zaměstnance, z toho 1x se sprchou. V suterénu jsou sklepní prostory o CP 320 m2, které mají vlastní vchod ze dvora. Prodej včetně vybavení. Občanská vybavenost v místě, České Budějovice 11 km. Financování Vám zajistí naše MM hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

9 785 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 16
Prodej, administrativní budova, Soběslav, ul. Wilsonova

Prodej, administrativní budova, Soběslav, ul. Wilsonova

Soběslav III, Soběslav

Prodej administrativní budovy s pozemkem, CP 1450 m2. V budově se nachází 6 kanceláří, zasedací místnost, kuchyňka, sociální zařízení. V podkroví jsou 2 byty 2+KK, rozměrově 60-80 m2, dům je podsklepený. Topení plynem, ohřev vody bojlerem, samostatné měřiče energií. Cena je bez DPH a daně z nabytí nemovitosti. Tento objekt je možné si pronajmout.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, zemědělský objekt, 62682 m2, Dříteň - Radomilice

Prodej, zemědělský objekt, 62682 m2, Dříteň - Radomilice

Radomilice, Dříteň

Prodej zemědělské usedlosti se zastavěnou plochou 1600 m2, z toho užitná - obytná činí 208 m2. Prodej včetně přilehlých pozemků o velikosti 61.082 m2, na kterých se nachází rybník. Obytná část má tři byty, přilehlé chlévy, stodolu. Celý objekt je před rekonstrukcí. Elektřina a voda dovedeny do obytné části. K domu náleží dvě studny. Vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva. Usedlost se nachází v klidné obci Radomilice, vzdálené 6,5 km od Dřítně. Daň z nabytí nemovitých věcí není zahrnuta v kupní ceně.

4 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 14
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

29. 01. 18 Virtuální kancelář a její výhody