Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Jihočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, nájemní dům, 2357 m², Horní Stropnice

Prodej, nájemní dům, 2357 m², Horní Stropnice

Rychnov u Nových Hradů, Horní Stropnice

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní bytový dům v centru obce Rychnov u Nových Hradů, obec se nachází 30 km jihovýchodně od Českých Budějovic. Nemovitost je aktuálně využívána jako nájemní dům s 5 byty o dispozici 2+1, velikost bytů je cca 80 m2. Část přízemních prostor je využíváno jako pobočka pošty. Další informace u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 15
Prodej, výrobní objekt, 776 m², Třeboň-Dvorce

Prodej, výrobní objekt, 776 m², Třeboň-Dvorce

Břilice, Třeboň

Nabízíme Vám k prodeji truhlářskou dílnu s prodejnou o zastavěné ploše 776 m² v obci Dvorce u Třeboně. Jedná se o dvoupodlažní budovu v 1. NP se nachází prodejna se sociálním zázemím a v 2. NP je samostatný byt, dále zde navazuje dílna využívaná jako truhlárna se sociálním zázemím, šatnou, skladem materiálu, kotelna a box na sušení výrobků. Tato nemovitost je po rekonstrukci - nová plechová střecha, zateplení budovy, fasáda, okna a podlahy. Ideální lokalita pro logistiku - skladování. Objekt je víceúčelový, lze upravit dle potřeb. Příjezd po soukromém pozemku pro kamionovou i osobní dopravu. S financováním Vám pomůžeme, více informací u makléře. Doporučuji osobní prohlídku.

6 980 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 20
Prodej, penzion, Dačice, Lipolec

Prodej, penzion, Dačice, Lipolec

Lipolec, Dačice

Prodej zavedeného penzionu Blučina v Lipolci u Dačic. Celková plocha vlastního pozemku je 25.470 m2. Penzion prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí. Napojení na elektřinu, vlastní kopanou studnu a septik(cca 100 m3). Vytápění ústřední, automatickým kotlem na tuhá paliva. V obci probíhá napojení na veřejnou kanalizaci a vodovod, penzion bude napojený také. V penzionu je 5 pokojů se třinácti lůžky, každý pokoj má své sociální zařízení. Mimo penzion jsou chatky, napojené na elektřinu, pět chat s dvaceti lůžky, pro chaty je v penzionu společné sociální zařízení. Penzion bylo v plánu dále rozšiřovat. Přes sezonu je penzion stabilně obsazený. Specialitou kuchyně je vlastní pec na pizzu, na dřevo. Penzion, je k prodeji kompletně zařízený.

7 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 8
Prodej, sklad, 1675 m², Třeboň-Dvorce

Prodej, sklad, 1675 m², Třeboň-Dvorce

Břilice, Třeboň

Nabízíme Vám k prodeji skladovací objekt o celkové ploše 1.675 m² v Třeboni - Dvorcích. Objekt u hlavní cesty ve směru na České Budějovice, 3 km od centra Třeboně. Ideální lokalita pro logistiku - skladování. Zastavěná plocha činí cca 1.675 m². Objekt je víceúčelový, lze upravit dle potřeb. Příjezd po soukromém pozemku pro kamionovou i osobní dopravu. Skladovací prostory jsou v tuto chvíli pronajaty soukromému subjektu. Více informací u makléře. Doporučuji osobní prohlídku.

7 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 5
Prodej, zemědělský objekt, 551 m², Třeboň-Břilice

Prodej, zemědělský objekt, 551 m², Třeboň-Břilice

Břilice, Třeboň

Nabízíme Vám prodej průmyslového objektu v Břilicích u hlavní cesty na České Budějovice, 3 km od centra Třeboně. Ideální lokalita pro logistiku-skladování. Zastavěná plocha činí cca 551 m². Objekt je víceúčelový, lze upravit dle potřeb. Příjezd po soukromém pozemku pro kamionovou i osobní dopravu. S financováním Vám pomůžeme, více informací u makléře. Doporučuji osobní prohlídku.

2 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 6
Prodej, komerční objekt, Písek

Prodej, komerční objekt, Písek

Budějovické Předměstí, Písek

Nabízíme ke koupi zděnou dvoupodlažní budovu s terasou z roku 1978 o zastavěné ploše 404 m2 s možností širšího využití. Nemovitost lze využít k drobné výrobě, ke kancelářským, obchodním a skladovacím účelům, případně po úpravách i k jiným komerčním účelům. Objekt byl v minulosti využíván jako administrativní budova se vzorkovou prodejnou, sklady a soc. zařízením pro zaměstnance. Vytápění objektu je zajišťováno elektrickými přímotopy, voda je čerpána z vrtané studny, ohřev vody el. bojlery. Dle geometrického plánu bude k budově vyměřen pozemek na parkování s dosahem na obecní komunikaci. Nemovitost má, z hlediska zásobování, výhodnou polohu, nachází se na konci města a má přístup ze silnice první třídy I/29 Písek – Tábor. Rádi Vám pomůžeme se zajištěním financování při koupi této nemovitosti. Kupní cena neobsahuje daň z nabytí nemovitých věcí.

3 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 32
Prodej, obchodní prostory, Jindřichův Hradec, ul.Václavská

Prodej, obchodní prostory, Jindřichův Hradec, ul.Václavská

Jindřichův Hradec III, Jindřichův Hradec

Prodej zděného objektu v rušné ulici Václavská v Jindřichově Hradci. Objekt veden jako rodinný dům, ale vzhledem k rušnosti přilehlé silnice a velkého počtu kolemjdoucích vhodný k využití jako obchodní prostory. Dům napojen na veřejný vodovod i kanalizaci, plyn a elektřinu. Prostory tvoří velká místnost po vstupu do budovy, navazující menší pokoj, chodba s umyvadlem, WC, prostor vhodný k vybudování sprchy nebo dalšího WC a sklad.

1 050 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 12
Prodej, nájemní dům, Nová Bystřice

Prodej, nájemní dům, Nová Bystřice

Nová Bystřice

Nabízíme k prodeji nemovitost vhodnou pro investiční příležitost v blízkosti Rakouských hranic. Připojeno na veškeré inženýrské sítě. V současné době se v nemovitosti nachází 1x byt 3+1 a 2x byt 2+1. Vše v původním stavu. K dispozici sklep, uzavřený dvůr, kolny na dřevo, garáže, půda a velká zahrada za domem. Možná půdní vestavba. Doporučujeme prohlídku. Vhodné pro vybudování investičních bytů se zahradou. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 7
Prodej, výrobní objekt, Soběslav - Zvěrotice

Prodej, výrobní objekt, Soběslav - Zvěrotice

Zvěrotice, Zvěrotice

Nabízíme exkluzivně k prodeji komerční objekt, který lze využít pro výrobu a skladování. Nemovitost stojí na okraji Soběslavi cca 1 km u sjezdu z dálnice D3 na vlastním pozemku o CP 1843 m2, Dispozičně jsou zde 2 samostatné sklady cca 150 m2 a 70 m2, dílna cca 90 m2, kancelář, zázemí s kuchyňkou, sprcha a WC, kotelna. První patro o PP cca 120 m2 lze využít jako zázemí firmy s ubytovací kapacitou. Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci i vodovod, parkovací místa na oploceném dvoře. Doporučujeme prohlídku a bližší informace u makléřky.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 dny 31
Prodej, obchod a služby, 50 m², Tábor, ul. Bílkova

Prodej, obchod a služby, 50 m², Tábor, ul. Bílkova

Tábor

Prodej nebytového prostoru v přízemí domu v centru města o dispozici 2+1, CP 50 m2. Možno využít venkovní posezení. Kuchyně s mikrovlnou troubou a elektrickým vařičem, podlahy dřevotřískové desky, keramická dlažba, koberec, koupelna se sprchovým koutem a WC, teplá voda bojlerem, topení - krbová kamna nebo přímotopy. V blízkosti vlakové, autobusové nádraží, lékař, pošta, obchody. K dispozici ihned.

690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 13
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

29. 01. 18 Virtuální kancelář a její výhody

-->