Komerční prostory k pronájmu Jihočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 118
Pronájem, obchod a služby, 129 m², Hrdějovice, ul. Na Bahnech

Pronájem, obchod a služby, 129 m², Hrdějovice, ul. Na Bahnech

Hrdějovice, Hrdějovice

Nabízíme pronájem obchodních prostor o celkové výměře 129 m2, které se nachází v přízemí obchodní budovy - Retail Parku v Hrdějovicích, ulice Na Bahnech přímo naproti areálu Makra (trasa České Budějovice - Tábor). Retail Park z roku 2015 je celkově obsazený velmi prestižními značkami a nyní nabízí jeden prostor k pronájmu nacházející se mezi prodejnou drogerie a asijskou restaurací. Areál má k dispozici 63 parkovacích míst pro vaše zákazníky. K nájemnému se hradí energie a služby, při podpisu smlouvy se skládá tříměsíční vratná kauce a provize RK.

23 000 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 3 měsíci 4
Pronájem haly, Bechyně, Písecká ul., 288 m²

Pronájem haly, Bechyně, Písecká ul., 288 m²

Bechyně

Pronájem haly s celkovou plochou 288 m². Hala se nachází v okrajové části města Bechyně, v uzavřeném areálu. Hala je rozdělena celkem na tři části: vstupní prostor haly s výměrou 144 m², výška vrat 4,3 m, šíře vrat 4 m, dále odizolovaná část, kde je rozvedeno topení napojené na kotel na tuhá paliva s výměrou 144 m², výška vrat 3 m, šíře vrat 3 m, nad tímto prostorem je možnost využití dalšího patra s betonovou podlahou a výměrou 144 m², např. jako skladovací prostor. Přístup do patra po žebříku. Tuto halu je možné využívat jako skladovací nebo výrobní prostory, garáže, dílnu či prostor pro zázemí eshopu. Volné ihned. Určeno pro dlouhodobý pronájem. Více informací u makléře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 12
Pronájem skladu, 37 m², Tábor, ul. Chýnovská

Pronájem skladu, 37 m², Tábor, ul. Chýnovská

Tábor

Nabízíme k pronájmu skladové prostory v žádané lokalitě města Tábor o CP 37 m2. Jedná se o dvě vzájemně propojené místnosti temperovaného skladu. Vstup z nákladní rampy ze dvora AB KZT v oploceném uzavřeném areálu. Ke skladu možno pronajmout kancelář v hlavní budově (17 m2). Cena za sklad je konečná (bez DPH), vč. smluvní paušální ceny za energie a služby v objektu. Výborný spoj na dálnici na Prahu i České Budějovice. Více informací v RK.

3 700 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 6
Pronájem kancelářského prostoru, 10 m², Tábor, ul. Pražská

Pronájem kancelářského prostoru, 10 m², Tábor, ul. Pražská

Tábor

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v 2. NP budovy v Táboře na ulici Pražská o celkové výměře 10 m2, kancelář se nachází v historickém domě se skvělou polohou - klidná část a přitom v centru a nablízku turistických zajímavostí. Dům je čistý a pečlivě spravovaný, pár kroků od Žižkova náměstí. Budova má zabezpečený vstup a kamerový systém. Společná kuchyňka a toaleta na patře, 2x WC. Parkování je možné na ulici či veřejném parkovacím domě, též dobrá dopravní dostupnost prostřednictvím MHD zastávka v pěší vzdálenosti 5 minut. Cena neobsahuje zavedené služby a provizi RK. Volné od 1. března. Více informaci v RK.

950 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 5
Pronájem obchodních prostor, Strakonice, ul. Stavbařů

Pronájem obchodních prostor, Strakonice, ul. Stavbařů

Strakonice II, Strakonice

Pronájem komerčního prostoru o podlahové ploše 105 m2. Nemovitost se nachází v přízemí multifunkčního domu a zahrnuje prodejní plochu, menší sklad a místnost, která slouží jako zázemí se sprchou a WC. Prostor je v současné době pronajat a bude k dispozici od 1.12.2020. Vstup do prodejny přímo z veřejného chodníku. Náklady na vytápění a vodu jsou při běžném provozu cca 2000 Kč měsíčně. Více informací v RK.

17 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 14
Pronájem výrobního objektu, Milevsko, ul. Sokolovská

Pronájem výrobního objektu, Milevsko, ul. Sokolovská

Milevsko

Nabízíme pronájem komerčního objektu v Milevsku o CP 164 m2. V 1. NP jsou prostory pro kanceláře, sociální zázemí a sprcha. Přízemí domu je uzpůsobeno na malou lakovnu o velikosti 5x6 m, instalované zařízení je nové, nepoužívané (přenechání za odstupné). Dále je v přízemí ještě jedna velká místnost, kterou lze využít např. jako sklad. Vytápění a ohřev vody vlastním plynovým kotlem. Energie a voda nejsou součástí nájmu, budou hrazeny samostatně.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 10
Pronájem výrobního objektu ve Veselí nad Lužnicí, Třída ČSL

Pronájem výrobního objektu ve Veselí nad Lužnicí, Třída ČSL

Veselí nad Lužnicí II, Veselí nad Lužnicí

Pronájem výrobní nebo skladovací haly v areálu Grena ve Veselí nad Lužnicí o podlahové ploše 142 m2. K hale dále náleží sousední pozemek s plochou 150 m2 vhodný jako parkoviště a dále pozemek za halou. V případě zájmu je možné si dále pronajmout zázemí pro kancelář a sociální zázemí. Nemovitost se nachází v průmyslové zástavbě a je cca 5 minut od sjezdu z dálnice D3.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 8
Pronájem restaurace, 299 m², Český Krumlov, ul. Soukenická

Pronájem restaurace, 299 m², Český Krumlov, ul. Soukenická

Vnitřní Město, Český Krumlov

Nabízíme zavedený bar v centru Českého Krumlova s přenecháním nájmu. Bar se nachází 50 metrů od hlavního náměstí, ve zrekonstruovaných prostorách historického domu. Provozovna baru má rozlohu 299 m² a je rozčleněná na pět částí - dolní bar, horní bar, vinárna, sklep a terasa. Dále zde najdeme kancelář, šatnu a toalety pro personál, toalety pro veřejnost a sklad. Celkem provoz nabízí 150 míst k sezení. Součástí přenechání nájmu je veškeré vybavení baru, inventář a zboží spojené s odstupným. Nový majitel tedy může ihned otevřít. Poslední rekonstrukce proběhla v létě roku 2019, není tudíž nutné do baru dále investovat. V případě zájmu je možné si k pronájmu přibrat i apartmány, které se nachází v domě. Bližší informace podáváme s ohledem na přání majitele pouze při osobní schůzce. Virtuální prohlídka: https://www.google.com/maps/@48.810705,14.3138674,3a,90y,173.56h,90.85t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipNvwfmnxDEy9zyBbatz3hyn5yI6ewW97m2btk1S!2e10!3e12!7i13312!8i6656

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 21
Pronájem kancelářského prostoru, 17 m², Jindřichův Hradec

Pronájem kancelářského prostoru, 17 m², Jindřichův Hradec

Otín, Jindřichův Hradec

Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor o velikosti 16,59 m2 v nově zrekonstruované budově v městské části Otín. Na podlaze nový zátěžový koberec. Na patře se nachází společná kuchyňka a sociální zázemí. Objekt je střežen zabezpečovacím a kamerovým systémem. Prostory se nachází v 2 NP přístup je zajištěn i výtahem.Možnost parkování na velkém veřejném parkovišti, kde staví i MHD. Uvedené nájemné je bez energií a DPH. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROSTORY JINÝCH ROZMĚRŮ, NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT.

1 728 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 6
Pronájem kancelářského prostoru, 97 m², Strakonice

Pronájem kancelářského prostoru, 97 m², Strakonice

Strakonice I, Strakonice

Nabízím pronájem komerčních prostor v přízemí domu v centru města Strakonice v ulici Kochana z Prachové o celkové výměře 100 m2. Prostor je vytápěný, má sociální zázemí, ohřev teplé vody a bezbariérový přístup. Pronajímané prostory se nachází v bezprostřední blízkosti velkého parkoviště. V současné době jsou využívány jako obchod. Vhodné i pro zřízení kanceláří. Volné od 1.4.2021.Nájemné činí 20.000 Kč měsíčně. Při podpisu nájemní smlouvy se platí vratná kauce ve výši 2 nájmů. Zálohy za energie se neplatí, voda a elektřina se platí dle skutečné spotřeby 1x ročně. Bližší informace u makléřky.

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 10
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře

-->