Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu Jihočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem výrobního objektu, Milevsko, ul. Sokolovská

Pronájem výrobního objektu, Milevsko, ul. Sokolovská

Milevsko

Nabízíme pronájem komerčního objektu v Milevsku o CP 164 m2. V 1. NP jsou prostory pro kanceláře, sociální zázemí a sprcha. Přízemí domu je uzpůsobeno na malou lakovnu o velikosti 5x6 m, instalované zařízení je nové, nepoužívané (přenechání za odstupné). Dále je v přízemí ještě jedna velká místnost, kterou lze využít např. jako sklad. Vytápění a ohřev vody vlastním plynovým kotlem. Energie a voda nejsou součástí nájmu, budou hrazeny samostatně.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 10
Pronájem výrobního objektu ve Veselí nad Lužnicí, Třída ČSL

Pronájem výrobního objektu ve Veselí nad Lužnicí, Třída ČSL

Veselí nad Lužnicí II, Veselí nad Lužnicí

Pronájem výrobní nebo skladovací haly v areálu Grena ve Veselí nad Lužnicí o podlahové ploše 142 m2. K hale dále náleží sousední pozemek s plochou 150 m2 vhodný jako parkoviště a dále pozemek za halou. V případě zájmu je možné si dále pronajmout zázemí pro kancelář a sociální zázemí. Nemovitost se nachází v průmyslové zástavbě a je cca 5 minut od sjezdu z dálnice D3.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 8
Pronájem výrobního objektu, 1337 m², Planá nad Lužnicí

Pronájem výrobního objektu, 1337 m², Planá nad Lužnicí

Planá nad Lužnicí

Nabízíme pronájem nově zrekonstruované vytápěné výrobní haly s kancelářemi o celkové ploše 1337 m2 v Plané nad Lužnicí ulice Chýnovská, v průmyslovém arealu Unistroj s 24 hodinovou ostrahou. K průmyslovému areálu je snadný a rychlý příjezd z dálnice D3, z hlavního dálničního tahu mezi Prahou a Českými Budějovicemi i z opačné strany od Tábora. Výrobní plocha 1028 m2 je přístupná automatickými elektrickými rolovacími vraty o výšce 5 m, v hale je nainstalován konzolový jeřáb p nosnosti 12,5 tuny, nová drážkobetonová podlaha s vysokou nosností, elektrický proud 230/400V s vlastními měřiči spotřeby. Pronájem zahrnuje i klimatizované kanceláře a sociální zázemí o ploše 309 m2. Před halou je prostorny asfaltový dvůr s možností nájezdu nákladních automobilů popř. kamionů. Dvůr slouží i jako parkoviště.

125 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 13
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře

-->