Pozemky na prodej Jindřichův Hradec

Změnit zadání Počet inzerátů: 22
Prodej louky, 14716 m², Staré Město pod Landštejnem

Prodej louky, 14716 m², Staré Město pod Landštejnem

Staré Město pod Landštejnem

Nabízíme ke koupi spoluvlastnický podíl 7/32 výše uvedených pozemků, které se nacházejí nedaleko městyse Staré Město pod Landštejnem. Jsou vedeny jako trvalý travní porost, lesní pozemek a ostatní plocha. Přístup je zajištěn po zpevněné komunikaci ve vlastnictví Jihočeského kraje. Vzhledem ke klidné lokalitě v blízkosti lesů jsou pozemky vhodné třeba pro chov zvířat. Pokud máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte makléře.

0 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, Slavonice - ul.Julia Fučíka

Prodej pozemku k bydlení, Slavonice - ul.Julia Fučíka

Slavonice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek na okraji Slavonic. Celková plocha pozemku je 949 m2. Pozemek je mírně svažitý. Na hranici veškeré inženýrské sítě - plyn, elektrika, obecní vodovod a kanalizace. Přístup po obecní komunikaci. Veškerá občanská vybavenost v místě. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1500 m2, Suchdol nad Lužnicí

Prodej pozemku k bydlení, 1500 m2, Suchdol nad Lužnicí

Suchdol nad Lužnicí

Prodej pozemku o celkové výměře 1500 m2 v Suchdole nad Lužnicí. Jedná se o klidné místo na okraji obce mezi místními částmi Suchdolem nad Lužnicí a Benátkami. Terén je rovinatý až mírně svažitý. Dle platného územního plánu je na pozemku možnost stavět RD s jedním nadzemním patrem a obyvatelným podkrovím. Elektřina vede podél pozemku. V roce 2021 plánovaná instalace vodovodního řádu. Odpad řešit ČOV případně vyvážecí jímkou. Příjezdová cesta zajištěna po obecní zpevněné komunikaci. Veškerá občanská vybavenost je v Suchdole nad Lužnicí. Lokalita je vyhledávaná pro možnost rekreace, turistiky, cykloturistiky, houbaření a koupání v čistých pískovnách. V případě potřeby pomůžeme s případným vyřízením financování.

1 431 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 2592 m², Františkov

Prodej pozemku k bydlení, 2592 m², Františkov

Klikov, Suchdol nad Lužnicí

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Františkov o celkové ploše 2 592 m2. Pozemek se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Třeboňsko. Na hranici pozemku je elektrický rozvaděč, v komunikaci vede veřejný vodovod a kanalizace. Příjezd z obecní komunikace. Na pozemku se nachází nezkolaudovaná stavba. Vhodné pro rekreaci i bydlení. Doporučuji osobní prohlídku.

3 059 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej zahrady, 1.918 m2, Dolní Pěna, Na Kohoutu

Prodej zahrady, 1.918 m2, Dolní Pěna, Na Kohoutu

Dolní Pěna, Dolní Pěna

Prodej pozemku o CP 1.918 m2 u Jindřichova Hradce na Kohoutu. Pozemek je lehce svažitý. Je čistý bez zástavby a stromů. Umístěný je u veřejné komunikace s výhledem na Jindřichův Hradec. Na pozemku je připravena přípojka elektrické energie. Výhledově je v jednání prodloužení vodovodního řadu ke všem pozemkům v této lokalitě. Nyní jsou na pozemku dvě vrtané studny s užitkovou vodou. Na pozemku je možné postavit rekreační objekt.

1 050 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej louky, 1902 m², Nová Včelnice

Prodej louky, 1902 m², Nová Včelnice

Nová Včelnice, Nová Včelnice

Nová Včelnice je malé město ležící na řece Kamenici 12 km severovýchodně od Jindřichova Hradce. Město nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku (kraj rybníků a čisté přírody, úzkokolejná dráha Obrataň - Jindřichův Hradec - Nová Bystřice) a rozsáhlé možnosti sportovního vyžití v místním sportovním areálu (lehká atletika - umělý povrch, fotbal, hokejbal, volejbal, tenis) či fitcentru. V tomto krásném romantickém městečku máte možnost si zakoupit dva na sebe navazující pozemky o celkové výměře 1902 m2. Pozemky jsou vedeny na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost a ostatní plocha. Dle územního plánu je zde na části pozemku možnost smíšené výstavby. Vítejte v rodišti Rudolfa Hrušínského, Luďka Munzara a jiných osobností. Více informací u makléře.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej provozní plochy, 2047 m², Suchdol nad Lužnicí

Prodej provozní plochy, 2047 m², Suchdol nad Lužnicí

Suchdol nad Lužnicí

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku vedený jako plocha technické infrastruktury o celkové ploše 2.047 m2 v obci Suchdol nad Lužnicí. Pozemek se nachází u hlavního tahu na Vídeň, Třeboň a Prahu, je možné ho rozdělit na dva, podle již zpracovaného geometrického plánu. Příjezd osobním i nákladním vozidlem. V obci zavedena kanalizace, plyn, obecní vodovod, elektřina. V bezprostředním okolí zástavba rodinných domů, v docházkové vzdálenosti nádraží ČD a řeka Lužnice, v místě veškerá občanská vybavenost.

2 120 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 1070 m², Staňkov

Prodej pozemku k bydlení, 1070 m², Staňkov

Staňkov, Staňkov

Nabízíme pozemek v obci Staňkov o CP 1 070 m2. Na pozemku je vyhotovena základová deska na dům a garáž. Na hranici pozemku najdeme elektrickou kapličku, veřejnou kanalizaci a vodovod. Na pozemku je další zdroj vody a to vrtaná studna. Součástí prodeje je projekt na stavbu rodinného domu. Staňkovský rybník vzdálený cca. 700 metrů. Příjezd po obecní komunikaci.

2 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 5
Prodej pole, Jindřichův Hradec

Prodej pole, Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec III, Jindřichův Hradec

Nabízíme k prodeji pozemek na periférii města Jindřichův Hradec vedený jako pole. Vhodná investice do budoucna. Celková plocha je 39.739 m2. Dle územního plánu není možné na pozemku stavět. Není zatíženo nájemní či pachtovní smlouvou. Více informací u makléře.

8 892 580 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 9
Prodej pozemku, 1775 m², Lásenice

Prodej pozemku, 1775 m², Lásenice

Lásenice, Lásenice

Pozemek určený k bydlení se nachází v krásném prostředí řeky Nežárky v obci Lásenice. Pozemek rozděluje její rameno, které přitéká do přilehlé vodní elektrárny. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemků. Lze se připojit na veřejný vodovod a kanalizaci. Součástí pozemku je stavba, bez č.p. připravena k demolici či zachování. Pro více informací volejte makléře.

590 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 10
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře

-->