Pozemky, Stavební pozemky na prodej Jihočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 76
Prodej pozemku k bydlení, 1688 m², Cehnice

Prodej pozemku k bydlení, 1688 m², Cehnice

Cehnice, Cehnice

Prodej stavebního pozemku v obci Cehnice u Strakonic o celkové výměře 1688 m2 s nádherným výhledem do údolí, který se nachází na okraji klidné části obce. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu. Přístup bude zajištěn novou obecní cestou. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, elektřina bude zavedena na jaře tohoto roku. Obec Cehnice leží nedaleko od Strakonic (11 km), Písku (18 km), Volyně (14 km), Českých Budějovic (45 km). V místě je mateřská i základní škola, obchod s potravinami, ostatní občanská vybavenost je v nedalekých Strakonicích. Hlavní výhodou je klidná lokalita, lesy a rybníky v blízkosti. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 108 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 783 m², Cehnice

Prodej pozemku k bydlení, 783 m², Cehnice

Cehnice

Prodej stavebního pozemku v obci Cehnice u Strakonic o celkové výměře 783m2 s nádherným výhledem do údolí. Pozemek je na okraji klidné části obce a je určen k výstavbě rodinného domu. Přístup bude zajištěn novou obecní cestou. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, elektřina bude zavedena na jaře tohoto roku. Obec Cehnice leží nedaleko od Strakonic (11km), Písku (18km), Volyně (14km), Českých Budějovic (45km). V místě je mateřská i základní škola, obchod potravinami, ostatní občanská vybavenost je v nedalekých Strakonicích. Hlavní výhodou je klidná lokalita, lesy a rybníky v blízkosti. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 108 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 1591 m², Hluboká nad Vltavou

Prodej pozemku k bydlení, 1591 m², Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Stavební pozemek o CP 1591 m2 v lukrativní části města Hluboká nad Vltavou, určený dle územního plánu obce k zastavění rodinným domem. Pozemek je zasíťován s možností připojení na el. energii, kanalizaci, vodu a plyn. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. V horní části pozemku se nachází menší, jednopodlažní dřevěná chata. K dispozici ihned.

5 099 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 1102 m², Čejetice

Prodej pozemku k bydlení, 1102 m², Čejetice

Čejetice, Čejetice

Stavební pozemek, CP 1102 m2, nachází se v klidné části obce. K pozemku vede obecní a vlastní příjezdová cesta. Pozemek tvoří stavební parcela o CP 878 m2 a podíl na příjezdové cestě o CP 224 m2. Na hranici pozemku je přípojka elektrické energie (kaplička), vodu lze vyřešit vlastním vrtem a kanalizaci septikem. Pozemek je zaměřený a je Územním plánem schválen k výstavbě rodinného domu. V obci je obchod, mateřská školka, základní škola, obecní úřad, sportovní hřiště, 2x restaurace a kulturní dům. Písek 16 km, Strakonice 10 km. Financování Vám zajistí naše MM hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

595 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, Slavonice - ul.Julia Fučíka

Prodej pozemku k bydlení, Slavonice - ul.Julia Fučíka

Slavonice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek na okraji Slavonic. Celková plocha pozemku je 949 m2. Pozemek je mírně svažitý. Na hranici veškeré inženýrské sítě - plyn, elektrika, obecní vodovod a kanalizace. Přístup po obecní komunikaci. Veškerá občanská vybavenost v místě. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1500 m2, Suchdol nad Lužnicí

Prodej pozemku k bydlení, 1500 m2, Suchdol nad Lužnicí

Suchdol nad Lužnicí

Prodej pozemku o celkové výměře 1500 m2 v Suchdole nad Lužnicí. Jedná se o klidné místo na okraji obce mezi místními částmi Suchdolem nad Lužnicí a Benátkami. Terén je rovinatý až mírně svažitý. Dle platného územního plánu je na pozemku možnost stavět RD s jedním nadzemním patrem a obyvatelným podkrovím. Elektřina vede podél pozemku. V roce 2021 plánovaná instalace vodovodního řádu. Odpad řešit ČOV případně vyvážecí jímkou. Příjezdová cesta zajištěna po obecní zpevněné komunikaci. Veškerá občanská vybavenost je v Suchdole nad Lužnicí. Lokalita je vyhledávaná pro možnost rekreace, turistiky, cykloturistiky, houbaření a koupání v čistých pískovnách. V případě potřeby pomůžeme s případným vyřízením financování.

1 431 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 2592 m², Františkov

Prodej pozemku k bydlení, 2592 m², Františkov

Klikov, Suchdol nad Lužnicí

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Františkov o celkové ploše 2 592 m2. Pozemek se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Třeboňsko. Na hranici pozemku je elektrický rozvaděč, v komunikaci vede veřejný vodovod a kanalizace. Příjezd z obecní komunikace. Na pozemku se nachází nezkolaudovaná stavba. Vhodné pro rekreaci i bydlení. Doporučuji osobní prohlídku.

3 059 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 525 m², Dobrá Voda

Prodej pozemku k bydlení, 525 m², Dobrá Voda

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic

Nabízíme k prodeji pozemek určený pro výstavbu rekreační stavby v okrajové části obce Dobrá Voda. Celková plocha pozemku je 525 m2. Elektrika přivedena na hranici pozemku, vodovod vede v blízkosti. Výborná dostupnost do Českých Budějovic. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 840 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 1119 m², Nemyšl

Prodej pozemku k bydlení, 1119 m², Nemyšl

Dědičky, Nemyšl

Stavební pozemek o CP 1119 m2 na okraji obce Dědičky u Nemyšle, určený dle územního plánu obce k zastavění rodinným domem. Pozemek je zasíťován s možností připojení na el. energii. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. K dispozici ihned.

1 120 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 1070 m², Staňkov

Prodej pozemku k bydlení, 1070 m², Staňkov

Staňkov, Staňkov

Nabízíme pozemek v obci Staňkov o CP 1 070 m2. Na pozemku je vyhotovena základová deska na dům a garáž. Na hranici pozemku najdeme elektrickou kapličku, veřejnou kanalizaci a vodovod. Na pozemku je další zdroj vody a to vrtaná studna. Součástí prodeje je projekt na stavbu rodinného domu. Staňkovský rybník vzdálený cca. 700 metrů. Příjezd po obecní komunikaci.

2 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře

-->