Jak na stěhování kanceláří Brno

Potřebujete přestěhovat kancelář? Jak to provést při minimálním narušení provozu? Vyzkoušejte naši nabídku.

Jak na stěhování kanceláří Brno

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Stěhování kanceláří Brno společnosti Dymas nabízí komplexní stěhovací služby s vysokou přidanou hodnotou a rychlou realizací. Jak takové stěhování probíhá? Ke každé zakázce je přidělen stěhovací poradce, který vás osobně navštíví, zhodnotí situaci a navrhne harmonogram a postup jednotlivých prací. Vše tak bude dokonale zkoordinované s minimálním narušením chodu kanceláře a minimálními náklady na její přestěhování.

Stěhování kanceláří rychle a levně

Pokud si zvolíte stěhování na klíč s využitím výhodných doplňkových služeb jako je balení, montáž nábytku nebo ekologická likvidace nepotřebného vybavení, lze celý proces stěhování realizovat velmi rychle a také nepoměrně levněji. K tomu získáte kvalifikované a zkušené pracovníky a nejmodernější vybavení včetně obalového materiálu pro co nejbezpečnější přestěhování doslova čehokoliv.

Stěhování těžkých břemen

V rámci stěhování kanceláří Brno poskytujeme také stěhování těžkých předmětů jako jsou trezory, těžký kancelářský nábytek nebo velké kopírky či tiskárny. Vše máme hned trojnásobně pojištěné (standardně na dva miliony korun) s možnostní dodatečného připojištění, pokud stěhujeme opravdu cenné nebo vzácné předměty. Také můžeme zajistit stálý dohled bezpečnostní službou.

Komplexní služby

Součástí naší nabídky je také demontáž a montáž nábytku včetně úklidu, pečlivého zabalení do ochranných fólií a ekologické likvidace nebo výkupu nepotřebného vybavení kanceláře. Dále provádíme pokládky podlah, hloubkové čištění koberců, malování stěn, skartace dokumentů a instalace elektrospotřebičů a IT zařízení. Můžeme se tak postarat nejen o vaše přestěhování ale io montáž a instalaci kuchyňského koutu.

Skladování

Nemáte ještě připraveny nové prostory, ale musíte se již vystěhovat ze starých? Kam umístit vybavení kanceláře od nábytku po počítače? Nebo jen hledáte místo pro svůj archiv? Pro tyto potřeby nabízíme možnost krátkodobého i dlouhodobého uskladnění v našich prostorách. Vše samozřejmě suché, čisté, vytápěné na stabilní teplotu, hlídané a snadno dostupné kdykoliv.

Stále nevíte jak na přestěhování kanceláře v Brně? Potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

Přehled všech článků

Archiv článků

28. 01. 20 Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Jižní Čechy patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším regionům v České republice. Tento kraj je bohatý hlavně na historické památky. Oblasti jako Krumlovsko, Lipensko či Česká Kanada netřeba snad nikomu představovat. Srdečně Vás zveme poznávat tento krásný region. Najděte si ubytování podle svých představ a naplánujte si letošní dovolenou v Jižních Čechách. Naše tipy: ubytování Český Krumlov a ubytování Jižní Čechy Vás jistě nezklamou.

Atraktivní byty na prodej Praha 5 v rámci projektu Britská čtvrť se mohou stát vašim novým domovem.

Jižní Čechy jsou oblíbeným cílem turistů i cyklistů. Cyklistům doporučujeme zdolat stezku údolím Lužnice, turistům zase Jihočeský Salcburk. Navštivte partnerský portál Hauzi.cz, rezervujte si pobyt na ubytování Jižní Čechy

a prozkoumejte kulturní i přírodní zajímavosti tohoto kouzelného kraje.

Developerské projetky, novostavby Praha od Faraon reality.


REALITY V JIHOČESKÉM KRAJI

| České Budějovice  |  Český Krumlov  | 
| Jindřichův Hradec  |  Prachatice  |  Písek  | 
| Strakonice  |  Tábor  |

-->