Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

Máte rozestavěnou nemovitost nebo už bydlíte ve svém? V tom případě si zasluhujete uznání, protože na podobný krok má odvahu skutečně jen málokdo. Kdo už ale něco vlastní, nechce o to přijít, zvláště pokud jde o rodinný domek a další nemovitý majetek.

Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

Nebezpečí přitom může čekat vlastně všude, požáry vznikají denně a další problémy lze jen těžko předvídat. I proto je lepší zajistit si důležité věci odpovídajícím pojištěním, aby pak v případě, že nastane nějaká komplikace, nepřišel majitel nemovitosti takřka o všechno, včetně samotné střechy nad hlavou.

Online dohoda je velmi jednoduchá a krátká…

Můžete vše samozřejmě řešit klasicky – dojít na kamennou pobočku pojišťovny a jednat tady o podmínkách pojistky. Nebo pojištění rodinného domu dohodnout jednoduše přes internet, kde je výhodou nejen časová úspora. Nepotřebujete k němu totiž ani žádnou složitou dokumentaci, jediné číslo, které je podmínkou pro dohodu, je počet metrů čtverečních obytné plochy. Právě z této cifry se vypočítá paušál, stejný pro všechny majitele nemovitostí.

Ano, pojištění se nemusí vždycky týkat jen rodinného domu – nabízí se i smlouva určená pro dům, jenž je stále ještě ve výstavbě nebo rekreační domácnost, stejně jako vybavení kanceláře. Jinak řečeno, široké možnosti pro všechny zájemce! Rozbití skla, odcizení stavebních součástí a mnoho dalších rizik, nejen těch standardních…

Odpovědnost aneb pojištění, které je spíš novinkou

Už jste jistě slyšeli o pojištění odpovědnosti? Právě tato smlouva umožní uhradit škody, když rozbijete nedopatřením elektroniku v obchodě nebo se přihodí jiná nehoda, respektive spíše náhoda, která by se stejně tak jako vám mohla stát zítra snad komukoliv dalšímu. Výhodou je zde nejen celosvětová platnost, ale také možnost sjednání nulové spoluúčasti na škodě.

Přehled všech článků

Archiv článků

28. 01. 20 Rodinné domy si zasluhují adekvátní pojištění

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Jižní Čechy patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším regionům v České republice. Tento kraj je bohatý hlavně na historické památky. Oblasti jako Krumlovsko, Lipensko či Česká Kanada netřeba snad nikomu představovat. Srdečně Vás zveme poznávat tento krásný region. Najděte si ubytování podle svých představ a naplánujte si letošní dovolenou v Jižních Čechách. Naše tipy: ubytování Český Krumlov a ubytování Jižní Čechy Vás jistě nezklamou.

Atraktivní byty na prodej Praha 5 v rámci projektu Britská čtvrť se mohou stát vašim novým domovem.

Jižní Čechy jsou oblíbeným cílem turistů i cyklistů. Cyklistům doporučujeme zdolat stezku údolím Lužnice, turistům zase Jihočeský Salcburk. Navštivte partnerský portál Hauzi.cz, rezervujte si pobyt na ubytování Jižní Čechy

a prozkoumejte kulturní i přírodní zajímavosti tohoto kouzelného kraje.

Developerské projetky, novostavby Praha od Faraon reality.


REALITY V JIHOČESKÉM KRAJI

| České Budějovice  |  Český Krumlov  | 
| Jindřichův Hradec  |  Prachatice  |  Písek  | 
| Strakonice  |  Tábor  |

-->