Doporučené realitní kanceláře

Domy na prodej Jihočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, rodinný dům, Kostelní Vydří

Prodej, rodinný dům, Kostelní Vydří

Kostelní Vydří, Kostelní Vydří

Prodej rodinného domu s keramickou dílnou v Kostelním Vydří. Objekt se nachází na okraji obce. Dům je napojený na vlastní kopanou studnu a septik, vodovod a kanalizace se nachází v komunikaci okolo domu. Nemovitost se skládá ze tří k sobě přilehlých objektů: obytný dům, ateliér s kompletně samostatnou a vybavenou keramickou dílnou s přípravou k půdní vestavbě a stodola s příslušenstvím ke keramické dílně. Mezi objekty je uzavřený dvůr. Topení je lokální na tuhá paliva nebo podlahové topení. Krovy a krytina jsou v dobrém stavu. Volné dohodou.

1 560 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 17
Prodej, rodinný dům, 1010 m2, Radomilice

Prodej, rodinný dům, 1010 m2, Radomilice

Radomilice, Dříteň

Prodej rodinného domu v Radomilicích, vzdálených 7 km od Vodňan. Jedná se o rozestavěný přízemní rodinný dům se sedlovou střechou, bez podsklepení s podkrovím nad celým půdorysem. Dle projektu je v přízemí chodba, schodišťový prostor, sociální zařízení, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, ložnice a technická místnost – kotelna. V podkroví jsou tři pokoje, chodba, koupelna, WC, komora a balkon. Rodinný dům je ve fázi hrubé stavby, jsou provedeny základy, podlahové konstrukce do úrovně izolace, svislé konstrukce, strop nad přízemím, krov, střešní krytina včetně okapů. Dvoudílná plastová okna jsou osazená. Základové pásy jsou z prostého betonu. Svislé konstrukce z keramického systému Porotherm, 44 cm. V případě financování hypotékou Vám naši finanční specialisté zajistí zpracování úvěrů a pojištění, souvisejících s pořízením nové nemovitosti zdarma.

2 490 000 Kč

Stav: Ve výstavbě Balkon

před 14 hod. 17
Prodej, chata, 2077 m², Strakonice

Prodej, chata, 2077 m², Strakonice

Strakonice I, Strakonice

Prodej mobilního domu s pozemkem o celkové výměře 2077 m2 na okraji lesa. Pozemek je územním plánem určen k rekreační zástavbě, přístupová cesta obecní, zpevněná. Mobilní dům (dovezený z Anglie) má ocelovou konstrukci, je izolovaný, s přivedenou vodou i elektřinou. Vytápění krbovými kamny nebo plynovým kotlem. Doposud sloužil k trvalému bydlení. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, pracovna, šatna a koupelna s WC. Na pozemku dále plechová garáž, dřevník, vrtaná studna, zásobník plynu, bazén. Je zpracován a schválen projekt na přístavbu dalšího nadzemního podlaží (nad mobilním domem), případně lze vystavět další chatu. Výška zástavby může být nejvýše 9 m nad nejnižším místem upraveného terénu, max. 2. nadzemní podlaží a podkroví, zastavěná plocha do 90 m2. Pozemek se nachází na velmi klidném místě poskytující soukromí. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti, MHD 800 m. Naše hypoteční centrum Vám zajistí financování.

1 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 18 hod. 26
Prodej, chata, Planá nad Lužnicí

Prodej, chata, Planá nad Lužnicí

Lhota Samoty, Planá nad Lužnicí

Nabízíme k prodeji přízemní dřevěnou chatu na vlastním pozemku o CP 686 m2, u břehu řeky Lužnice. Dispozičně je zde vstupní veranda, kuchyňka, větší obytný pokoj, koupelna se sprchou a WC. Voda je řešena ze společné studny, do budoucna je nutné zařídit vlastní zdroj vody, odpad sveden do žumpy, topení kamny na TP nebo elektrickým přímotopem. Zahrada je okrasná, se vzrostlými stromy, posezení pod pergolou. Příjemné a klidné prostředí, doporučujeme prohlídku.

899 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 18
Prodej, chata, Protivín, Milenovice

Prodej, chata, Protivín, Milenovice

Milenovice, Protivín

Prodej zděné chaty na vlastním pozemku o celkové ploše 706 m2 vhodná i k trvalému bydlení. Chata s terasou je po rekonstrukci a je umístěna v těsné blízkosti lesa na velmi klidném místě, po celý den prosluněná. Nové rozvody vody, odpadů i elektřiny, nová kuchyně a koupelna s možností připojení pračky, krbová vložka, dvě plastová okna, dlažby, nátěry, garážová vrata, úprava komína i střechy, nová fasáda. Voda z vlastního vrtu s dostatkem vody, ohřev el. bojlerem, vytápění krbem, případně el. přímotopy. V blízkosti rybníky a řeka Blanice. Vhodné pro houbaře a rybáře. Nejbližší občanská vybavenost v Protivíně 4 km. Vodňany 6 km, Hluboká nad Vltavou 22 km, Písek 17 km. Chata není v záplavové zóně (zóna 1). Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Naše hypoteční centrum Vám zajistí financování.

1 170 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 24
Prodej, rodinný dům, 769 m², Dolní Bukovsko, Popovice

Prodej, rodinný dům, 769 m², Dolní Bukovsko, Popovice

Popovice, Dolní Bukovsko

Bývalá zemědělská usedlost v Popovicích u Dolního Bukovska. Nemovitost je situována na západním okraji osady v rovinatém terénu na východní straně u silnice do Dolního Bukovska. Nemovitost je soustředěna kolem uzavřeného dvora, který je přístupný vraty přes kůlnu i stodolu, nebo vrátky na jižní straně. Obytná část je na východní straně dvora, na kterou navazuje směrem na západ objekt bývalé stáje. V kůlně je umístěna kopaná studna, která je zdrojem vody pro usedlost. Nemovitost je napojena na elektřinu 230/400 V. Pro ohřev teplé vody slouží tlakový kombinovaný bojler v kotelně a přepadový zásobník v kuchyni. Vzhledem k tomu, že není obecní kanalizace, je odpadní voda svedena do plastové obetonované žumpy na vyvážení. Celá obytná část je vytápěna kotlem na tuhá paliva. Financování Vám rádi pomůžeme vyřídit, pro více informací kontaktujte makléře.

1 575 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, rodinný dům, 150 m2, Jindřichův Hradec - Matná

Prodej, rodinný dům, 150 m2, Jindřichův Hradec - Matná

Matná, Jindřichův Hradec

Hledáte investiční příležitost k vybudování penzionu v těsné blízkosti CHKO Třeboňsko a historického města Jindřichův Hradec? Nebo toužíte po rodinném domě, který vaši rodině poskytne klid a soukromí? Prodej domu s uzavřeným dvorem, postaven roku 1849. Připraven k rekonstrukci, dispozičně zanechány obytné místnosti s možností dalším rozšířením, výstavby podkroví, či z původních maštalí. Dům je napojený na veřejný vodovod, kanalizace řešena v současnosti septikem, výstavba kanalizace v horizontu tří let. V domě zanechány původní kamna s průlezovým komínem. Stropy - klenby a tiplový strop. Nové střechy na 2/3 stavení. Krokve, laťování v dobrém stavu. Součástí domu jsou maštale, stodola, výměnek a prostorné půdní prostory.

2 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 16
Prodej, rodinný dům, Strmilov, ul. Zahradnická

Prodej, rodinný dům, Strmilov, ul. Zahradnická

Strmilov

Prodej rodinného domu o CP 568 m2. Dům byl vystaven v roce 1994. Rozvod elektřiny v mědi, voda a odpady v plastu. Vytápění kotlem na tuhá paliva s rozvodem do podlahového vytápění. V suterénu se nachází garáž pro 1 auto, kotel, prádelna vstup na zahradu. V 1. patře nalezneme kuchyň, WC a obývací pokoj s jídelnou, ve které slouží jako lokální topení krb a vstup na zahradu. V patře jsou 3 ložnice a koupelna. Na zahradě se nachází bazén, studna a v zadní části zahrady společenská místnost s udírnou. Na hranici pozemku plyn.

1 699 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 16
Prodej, rodinný dům, 182 m2, Vitín

Prodej, rodinný dům, 182 m2, Vitín

Vitín, Vitín

Nabízíme prodej rodinného domu o 182 m2 se zahradou o 452 m2, v klidné části Vitína u Vševětína. Dům je dispozičně 2+1 a 1+1 a je částečně podsklepený. Za domem je zahrada. Ve 2 km vzdálené obci Ševětín je veškerá občanská vybavenost. Kousek od Vitína napojení na dálnici D3, která propojí hlavní město Praha a oblast středních i jižních Čech, Táborsko a Českobudějovicko na dálniční síť. Pro více informací kontaktujte makléře. Zajistíme nejvýhodnější financování. Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

1 790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 13
Prodej, rodinný dům, Tábor - Zahrádka

Prodej, rodinný dům, Tábor - Zahrádka

Zahrádka, Tábor

Nabízíme k prodeji rodinný dům na předměstí Tábora v obci Zahrádka na pozemku 652 m2. Dispozičně dvě místnosti s možností dalšího rozšíření obytných prostor, dále koupelna, WC. V domě proběhla částečná rekonstrukce elektroinstalace, hydroizolace, podlah, omítek. Topení je zajištěno krbovými kamny, voda z veřejného vodovodu, na zahradě kopaná studna cca 6 m, septik s přepadem. Příjemné a klidné prostředí pro bydlení i rekreaci nedaleko Tábora. Doporučujeme prohlídku.

2 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Jak na stěhování kanceláří Brno

07. 03. 18 Kanceláře k pronájmu v Praze, obchodní centra v Praze

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

29. 01. 18 Virtuální kancelář a její výhody

-->